Євген Бондаренко призначений директором «Медіа Групи Україна»

З 10 червня 2019 року директором «Медіа Групи Україна» став Євген Бондаренко, який останні 7 років займав пост головного операційного директора в Групі StarLightMedia.

Євген Бондаренко - директор Медіа Групи Україна
Фото: Євген Бондаренко, mgukraine.com

Свою трудову діяльність Євген розпочав у 1997 році й займав керівні посади в сфері фінансів, обліку і аудиту в різних компаніях. Опісля він був заступником директора з планування та управління ефективністю діяльності в групі компаній «ТНК-ВР Україна». З 2006 року Євген працював директором з управління ефективністю в групі EastOne, де відповідав за процеси стратегічного розвитку і підвищення операційної ефективності активів, в тому числі медійних

«Очолити «Медіа Групу Україна» сьогодні — величезна честь і відповідальність. Медіа Група успішна, вона об’єднує унікальний портфель активів і команду професіоналів. Найближчим часом нам важливо визначитися з пріоритетами і стратегією подальшого розвитку. Але що точно можу сказати вже зараз: ми будемо рухатися вперед і розвивати ринок і індустрію, якій я присвятив багато років свого життя і, безумовно, зацікавлений в подальшій реалізації проектів, спрямованих на її системне поліпшення. Це цікаве і – одночасно – складне завдання, яке дійсно надихає і мотивує», — прокоментував своє призначення Євген Бондаренко.

Євген Бондаренко має вищу економічну освіту і 2 дипломи MBA:

  • WU Executive Academy, Vienna University of Economics and Business (Австрія)
  • Carlson School of Management, University of Minnesota (США)

Євген Лященко, який раніше займав посаду директора, прийняв рішення піти з компанії і розвивати кар’єру поза Групою.

Повідомити про призначення — [email protected]

ДЖЕРЕЛОmgukraine.com

Executives Club

Executives Club

закритий бізнес-клуб
для топ-менеджерів