Шерон Іскі стала новою головою Наглядової ради АТ КБ «ПриватБанк»

Шерон Іскі
Фото із сайту racurs.ua

Вчора на першому засіданні Наглядової ради державного банку було названо нову голову  — нею стала Шерон Іскі. Про це на своєму сайті повідомив АТ КБ «ПриватБанк» вчора, 31 липня 2019 року.

До складу Наглядової ради Приватбанку входять дев’ять осіб – шість незалежних членів і три представники держави. 17 липня були затверджені незалежні члени Наглядової ради АТ КБ «ПриватБанк», відібрані на конкурсній основі.

Раніше новопризначена голова – Шерон Іскі – працювала міжнародною радницею в Управлінні технічної допомоги Казначейства Сполучених Штатів Америки та експерткою-консультанткою у Міжнародному Валютному Фонді.

За словами міністра фінансів України Оксани Макарової, яка була присутня на першому засіданні Наглядової ради і прокоментувала цю подію, ПриватБанк повинен стабілізуватись, оздоровитись та повернутись до роботи шляхом приватизації не пізніше ніж через 3 роки – до 2022 року – в рамках стратегії розвитку державних банківських установ. Цю амбітна мета, власне, і поставлена перед новим складом Наглядової ради АТ КБ “ПриватБанк”, яку тепер очолює Шерон Іскі. Сьогодні власники банку — українські громадяни. І мета Мінфіну та нової Наглядової ради — провести майбутню приватизацію якісно та прозоро для національної громади.

Executives Club — спільнота топ-менеджерів.
Дізнатися більше

Першою ж заявою Шерон Іскі став намір продовжувати шлях позитивного перетворення та розвитку банку разом з керівництвом установи.

Націоналізація АТ КБ “ПриватБанк” була здійснена у грудні 2016 року, коли чистий збиток установи склав 176,64 млрд гривень. У 2018 році вдалось отримати прибуток у розмірі 12,52 млрд гривень.

Повідомити про призначення — [email protected]

Executives Club

Executives Club

закритий бізнес-клуб
для топ-менеджерів